inside

Top reference

Kermi je kompetentní a spolehlivý partner pro odborné partnery, specializovaný velkoobchod, projektanty i architekty. Proto je možné naše výrobky spatřit i v mnoha objektech národního a mezinárodního významu: od kulturních
a zdravotnických zařízení přes obytnou výstavbu, hotely a průmyslové stavby až po sportoviště. Mezi reference z oblasti vnitřního klima spadá např. letiště v Mnichově, Labská filharmonie v Hamburku, Audi AG, BMW Group nebo VDI Düsseldorf. Kromě renomovaných objektů se naše výrobky využívají
i jako mimořádná řešení, jako např. plošné vytápění Kermi x-net v zoologické zahradě v Norimberku.

Seznamte se podrobněji s našimi referencemi

Ramada Hotel Berlín s výrobky Kermi

Příklad naší reference

Außenansicht Rollfeld mit Flugzeug, Flughafen Frankfurt, Kermi Referenzen (Quelle: Fraport AG)

Zdroj foto: Fraport AG

Außenansicht Flughafen Frankfurt, Kermi Referenzen (Quelle: Fraport AG)

Fraport AG Frankfurt Německo

Společnost Fraport AG patří na mezinárodním poli k předním koncernům
v provozování letišť a letiště ve Frankfurtu nad Mohanem představuje jeden z nejvýznamnějších uzlů letecké dopravy na celém světě. Jako zkušený manažer Fraport letiště rozvíjela společně s partnery do podoby "Frankfurt Airport City" - vynikajícího centra mobility, zážitků a realit.

Ke spektru služeb společnosti Fraport AG nepatří pouze servisní služby týkající se leteckého provozu. Fraport je také kompetentním partnerem pro maloobchodní letištní prodej a developerské projekty. Jako poskytovatel kompletních servisních služeb v letištním managementu je společnost Fraport AG aktivní prostřednictvím podílů a dceřiných společností na čtyřech kontinentech. Kermi s přibližně 1 400 nainstalovanými deskovými otopnými tělesy a konvektory zajišťuje příjemné teplo v nejrůznějších částech letiště Frankfurt.

Kermi produkty:

Desková otopná tělesa therm-x2

Konvektory

Zdroj: Letiště Mnichov

Satelitní terminál na letišti Mnichov

Satelitní budova na mnichovském letišti oslavila 26. dubna 2017 své první výročí.  V nové budově bylo během jednoho roku odbaveno okolo 74.000 letů a přes devět miliónů pasažérů.

Budova, představující společný projekt letecké společnosti Lufthansa a letiště Mnichov, pojímá rozlohu ca. 133.700 m2 hrubé podlažní plochy. S podzemním osobním dopravním systémem – na způsob mini metra – je možné přestoupit ze satelitní budovy do terminálu 2. Ani ne během jedné minuty se mohou pasažéři ocitnout v gastronomické a obchodní části. Cestujíci si mohou zkrátit čekání na let návštěvou šestnácti obchodů, sedmi restaurací a tří Duty-Free obchodů.

Společnost Kermi GmbH vybavila mnichovský satelitní terminál s celkem 850 otopnými tělesy: ventilovými konvektory, radiátory Profil-Ventil a Verteo-Plan.

Zdroj: Aréna Žalgario Kaunas Litva

Aréna Žalgario Kaunas Litva

V Kaunas, v druhém největším městě Litvy, se prezentuje aréna Žalgirio jako důležité místo pro sportovní a kulturní události.

Základní kámen pro tuto stavbu byl založen vříjnu 2008. V roce 2011 krátce před začátkem v evropského mistrovství v basketbalu byla aréna oficiálně otevřena a veškeré finální turnaje zde odehrány. Se svojí plochou o rozloze 40.000 m2 nabízí stadion místo pro až 21.000 lidí. Jako místo domácí nejúspěšnějšího basketbalové spolku „Žalgiris Kaunas" se zde konají pravidelně mnohá basketbalová utkání. Mimo jiné je stadion oblíbeným místm kvůli koncertům, veletrhům a dalších sportovních událostí. Zvláštností této arény je její poloha: celý areál se stadionem, kancelářemi, restauracemi a sportovním areálem se nachází na jednom z ostrůvků řeky Nemunas, v samém srdci města Kaunas.

S přibližně tři sty ventilovýmiradiátory Plan a konvektory včetně izolační desky přináší Kermi příjemné a pohodové klima do prostorů areálu.

Kermi produkty:

Desková otopná tělesa therm-x2

Konvektory

Außenansicht (Grafik) Forschungszentrum Neumayer 3 Antarktis, Kermi Referenzen (Quelle: HP Alfred-Wegener-Institut)

Zdroj: HP Alfred-Wegener-Institut

Výzkumné středisko Neumayer 3 Antarktida

Institut polárního a mořského výzkumu Alfreda Wegenera Helmholtzovy společnosti nechává v současnosti vystavět v Bremerhavenu novou antarktickou stanici, stanici Neumayer III. Tato stanice bude námořní cestou dopravena do Antarktidy a německý polární výzkum tam bude pokračovat dalších 25 – 30 let.

Vývoj patentovaný institutem Alfreda Wegenera umožňuje zkoumání a bydlení v jedné budově najednou. Jednak dochází ke zkrácení pracovních cest a jednak mohou být vědecká měření z velké části prováděna nezávisle na počasí. Konstrukce disponuje dokonce patrem pro parkování. Absolutní špičkou je ovšem hydraulické zvedací zařízení. Díky této jedinečné konstrukci se komplex nemůže zapadnout do věčného ledu, jako předchozí stanice. Dále je zabráněno tomu, aby součásti stanice zůstaly ve sněhu. Dokonce i pracovní doba v tomto působivém zařízení je výrazným způsobem prodloužena.

Kermi s četnými konvektory, plochými ventilovými, profilovanými ventilovými a Mediano koupelnovými radiátory zajišťuje příjemné teploty v mrazivém prostředí.

Kermi produkty:

Desková otopná tělesa therm-x2

Konvektory

Designové a koupelnové radiátory