inside

Poradenství pro vnitřní klima

Ať už jde o novostavby nebo rekonstrukce – společnost Kermi je kompetentní partner pro produktová řešení v oblasti vytápění, chlazení a větrání.
Ve slovníku pojmů vysvětlujeme nejdůležitější odborné pojmy a přinášíme tipy pro výběr výrobků od radiátorů po větrání místností.

Rádce
Poradenství a informace Kermi

Proč energeticky úsporné otopná tělesa therm-x2?

Desková otopná tělesa Kermi therm-x2 s patentovanou technologií x2, založenou na principu sériového průtoku, nabízí celosvětově jedinečné řešení pro moderní přenos energie. S nejvyšší účinností, která šetří
až 11 % energie a současně zajišťuje 100% tepelné pohodlí - za každého provozu.

Více informací: Proč energeticky úsporné otopné těleso therm-x2?

Poradenství a informace Kermi

Ventilová technika a hydraulické seřízení

Ve všech ventilových otopných tělesech Kermi zajišťuje moderní ventilová technika nejvyšší úroveň nastavitelnosti, tepelného komfortu a energetické účinnosti. Tím jsme stanovili standardy v technologii ventilových radiátorů - především s ohledem na zjednodušené hydraulické seřízení.

Více informací: Ventilová technika a hydraulické seřízení

Poradenství a informace Kermi

Který radiátor je vhodný?

Společnost Kermi dodává rozsáhlý sortiment radiátorů – ty jsou důležitou součástí systému Kermi x-optimiert. Které radiátory jsou v nabídce? A který radiátor je vhodný? Náš rádce by vám měl pomoci vybrat vhodný radiátor. Značka Kermi je totiž výrobce, který se na radiátory zaměřuje.

Další informace: Který radiátor je vhodný?