inside

Řešení

Pro soukromé osoby

Každá komponenta sama o sobě má v systému Kermi x-optimiert mimořádné výkonové parametry. Ale naše řešení jdou ještě o krok dále. Všechny komponenty systému jsou navzájem sladěny, že se díky tomuto optimalizovanému rozhraní otvírají další možnosti úspory energií. Jak v novostavbách, tak při rekonstrukcích.

Renovovaná stará zástavba s výrobky Kermi

Rekonstrukce starší zástavby

podrobnější informace

Řešení pro jednotlivá odvětví

Rovněž u velkých projektů nalezneme pro každý požadavek vhodné řešení. Jsme  spolehlivý partner pro odborné partnery, projektanty, architekty a řemeslníky, který poskytuje nejen komplexní nabídku výrobků, ale také kompletní servis. Flexibilně a rychle.

Správní budovy

Správní budovy

podrobnější informace

Škola Wilhelma Hauffa, Neu-Isenburg

Vzdělávací instituty

podrobnější informace

Modulový dům

Modulové domy

podrobnější informace

Sportoviště – Národní stadion v Hamburku

Sportovní haly

podrobnější informace

Rádce

Příjemné vnitřní klima ovlivňuje kvalitu našeho bydlení a pohodlí ve vlastních čtyřech stěnách. U nás se vše zaměřuje na vnitřní klima – vše musí jít efektivně a udržitelně. Proto vyvíjíme promyšlená řešení budoucnosti. Odborným pojmům se často nelze vyhnout. Náš slovník pojmů vysvětlí nejdůležitější odborné pojmy a přinese tipy pro výběr výrobků od radiátorů až po větrání místností. Naleznete zde také důležité informace o aktuálních dotačních programech a financování.

Poradenství pro vnitřní klima

Od radiátoru až po větrání místností – vysvětlíme, co je důležité pro vnitřní klima. Odpovídáme na časté dotazy a pomáháme při výběru výrobků.

Kontakt

Poradenství pro vnitřní klima

Glosář pro vnitřní klima

Jednoduché a srozumitelné vysvětlení odborných pojmů!

Podrobnější informace

Glosář – vnitřní klima