inside

Servisní služby pro soukromé zákazníky

Společnost Kermi klade velkou váhu na své servisní služby, neboť spokojenost zákazníků je pro ni tou nejvyšší prioritou. S námi získáte na svou stranu kompetentního partnera: kvalita, důvěra a šetrnost k přírodním zdrojům jsou pro nás jako tradiční společnost stejně tak důležité jako dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky a odbornými partnery. Zde naleznete užitečné informace.

Kontakt

Kermi s. r. o.

Dukelská 1427

349 01 Stříbro

Česká republika

 

Telefon +420 374 611 111

 

info@kermi.cz

www.kermi.cz

Máte-li již nainstalovaný otopný nebo větrací systém Kermi, A útulnému domovu už nestojí nic v cestě. S 5letou systémovou zárukou potvrzujeme příslib kvality našich výrobků a služeb.

Tři kroky k pětileté systémové záruce:

1. instalace systému Kermi odbornou firmou
2. uvedení do provozu zákaznickým servisem Kermi (nebo u větracích systémů odbornou firmou)
3. každoroční údržba zákaznickým servisem Kermi nebo odbornou firmou

Zjistěte více o pětileté systémové záruce

Servisní služby pro profesionály

Znáte již naše servisní služby pro profesionály? Náš servisní tým je pro Vás kompetentní kontaktní osobou pro služby a technické otázky ohledně oblasti Kermi pro vnitřní klima. Naše úzká servisní síť z nás činí Vašeho spolehlivého partnera pro služby a zásahy služby zákazníkům. Technici v externích a vnitřních službách a také autorizovaní montážní partneři zajišťují, že se Vám ve všech Vašich záležitostech dostane kompetentní a rychlé pomoci.

Das Profi-Portal für Kermi Fachpartner

Profi-portál

Přístup do Profi-portálu je zaměřen na naše odborné partnery, kteří tak mají možnost přístupu k rozsáhlé platformě užitečných dat a informací o našem produktovém portfoliu, fotografiím a možnosti newsletteru. Zaregistrujte se a využijte všech služeb společnosti Kermi pro svou každodenní činnost!