inside
Fühl Dich wohl.
Fühl Dich wohl. Kermi.

Fühl Dich wohl. Kermi.

Doma, mezi svými čtyřmi stěnami. Přesně tam toužíme po pohodlí, důvěrnosti a bezpečí. Příjemné vnitřní klima významným dílem přispívá k tomu, abychom se doma cítili jako doma a mohli tam načerpat novou energii.

Fühl Dich wohl. Kermi.

Jak vlastně příjemné vnitřní klima vzniká? A dá se míra pohodlí změřit? Tím se ve společnosti Kermi zabýváme už po desetiletí. Vše začalo otopnými tělesy a podlahovým vytápěním. Dnes je středem naší pozornosti optimalizace teploty v obytných a pracovních prostorách. Díky komplexním řešením pro optimální teplotu a prostorové klima vytváříme v novostavbách i rekonstrukčních stavbách útulné interiéry, kde se lze příjemně cítit po celý rok. Při tom využíváme našich znalostí udržitelné kombinace komponent na teplovodní a elektrické bázi pro získávání tepla, ukládání, regulaci, přenos tepla a větrání obytných prostorů.

Zdravé vnitřní klima se týká více aspektů bydlení. Příjemný pocit je prožitek. Progresivní a trvale udržitelné výrobky značky Kermi vám dají jistotu, že jejich volba byla správná i z hlediska ochrany životního prostředí. Systém „Kermi x-optimiert” dosahuje promyšlenou souhrou všech prvků optimální energetické účinnosti. A na vysoký standard kvality jednotlivých komponent i systémů Kermi je možné se spolehnout. Tento standard se bez výjimky dodržuje ve všech fázích od vývoje výrobků přes výrobu až po výstupní kontrolu. Dobrý pocit vám dá také naše spolupráce s odbornými partnery ze sféry obchodu, péče o zákazníky a množství nabízených doplňkových služeb.

Díky vysoce inovativním řešením zajišťuje Kermi zdravý a ekologický tepelný komfort, čistý a čerstvý vzduch a maximální tepelnou pohodu v celém domě. Pro zaručeně dobrý pocit z bydlení!

Již téměř šest desetiletí vyvíjí a vyrábí společnost Kermi ve svém hlavním sídle v Dolním Bavorsku produkty pro vnitřní klima a sprchový design. Dnes patří společnost Kermi k předním evropským výrobcům tohoto odvětví. Svými hospodárnými a ekologickými výrobky vytváří společnost Kermi s přibližně 1.300 kvalifikovanými zaměstnanci v Plattlingu a přibližně 700 kolegy ve Stříbře stále nové standardy v oblasti technologie, designu a efektivity.

Vše pro zdravé vnitřní klima

Trvale udržitelná výroba tepla. Dlouhodobá akumulace tepelné energie. Systematická regulace vytápění. Efektivní rozvod tepla. Řízené větrání obytných místností. To je inovativní a komplexní princip systému „Kermi x-optimiert“.

Vzorec efektivity Kermi

Die Kermi Effizienz-Formel

Systé pro budoucnost

Příjemné teplo a řízené větrání dělá z obytných a pracovních prostor místo, kde se cítíme dobře. Vytápění a větrání jsou přitom vzájemně komplementární. Inovativní systém „Kermi x-optimiert” nabízí coby progresivní technologie vytápění a větrání mnoho výhod.

V minulosti měly velký podíl teplovodní otopné systémy na bázi fosilních zdrojů energie. Tento trend se zásadně změnil. Výroba elektřiny z obnovitelných zdrojů dodává neustále více proudu a činí tuto energii jedním z nejdůležitějších prvků moderní koncepce vytápění. A Kermi již dnes svým systémem „x-optimiert” promyšleně kombinuje teplovodní a elektrické komponenty, a umožňuje tak mimořádně ekologické využívání energie pro zdravé prostorové klima. Důraz je kladen především na systém, jehož základem je moderní řízení energií a komfortu. Ten optimalizuje rozhraní, minimalizuje energetické ztráty na přechodu mezi systémovými komponentami a několikanásobně zvyšuje energetickou účinnost. Inovativní vícevrstvý zásobník x-buffer je optimálně přizpůsoben funkci a účinnosti tepelného čerpadla x-change. Přenos tepla má v rámci systému pevně definované místo. Větrání místností zajišťuje čerstvý vzduch bez prachu a pylu, čímž se dosahuje nejvyšší možné kvality vzduchu prostoru.

A idea systému sahá ještě dál. Zaručeně kompatibilní a perfektně vzájemně sladěné komponenty znamenají ještě více jistoty. Jedinečný princip Plug & Heat značky Kermi propojí v instalaci to, co patří k sobě. Intuitivní ovládání systému zjednodušuje optimální regulaci při každodenním použití.

Zvýšení energetické účinnosti

Energetická účinnost celého systému je důsledkem x-násobné optimalizace komponent a jejich perfektní součinnosti. Každá komponenta je sama o sobě dimenzována s ohledem na vysokou hospodárnost. Mnohonásobná optimalizace rozhraní mezi jednotlivými díly ještě dále výrazně zvyšuje stupeň účinnosti celého systému. To, že všechny systémové komponenty pocházejí od jednoho výrobce, znamená další záruku kvality a jistoty při projektování. 

Všechny součásti systému „Kermi x-optimiert” byly vyvinuty přímo ve společnosti Kermi nebo za jejího vedení, jsou v souladu s nejnovějším stavem technologií a byly podrobeny nejpřísnějším zkouškám. Koncepce „x-optimiert” tak díky inteligentnímu využití komponent teplovodního i elektrického vytápění představuje příslib x-násobného výkonu hned na několika úrovních.

Systém „Kermi x-optimiert“ řídí součinnost jednotlivých zón s ohledem na detail a potřebu.

 

 

Komplexní sortiment pro vaše pohodlí

Celek je více než součet jednotlivých částí. Zejména tehdy, pokud je každý díl efektivní, spolehlivě funguje, je vysoce kvalitní a splňuje současné nároky na design. S nižšími nároky se u nás v Kermi nespokojíme.

Komplexní sortiment pro Vaše pohodlí

Vše od jednodnoho dodavatele

Každá stavba má jiné rámcové podmínky a požadavky. Se značkou Kermi máte při bytové výstavbě po boku kompetentního partnera pro optimální vytápění a vnitřní klima. Díky integrovaným teplovodním i elektrickým systémům od jednoho dodavatele jsou zaručeny jak příjemné prostředí a komfort, tak efektivita a energetické úspory. I při složité dispozici ve staré zástavbě přinášejí vytápěcí a klimatizační systémy značky Kermi značné výhody. Naše komponenty jsou totiž maximálně efektivní a inovativní i při energetické sanaci rekonstrukčních objektů.

Kombinace funkčnosti a atraktivního designu

Funkčnost a design tvoří u značky Kermi odedávna jednotu. Při vývoji všech produktů každodenně usilujeme o spojení obojího na nejvyšší úrovni. Výsledkem jsou vyznamenání a ocenění za inovativní technologická řešení a produktový design. Díky tomu se lze na kvalitu, funkčnost a design značkových výrobků a systémů Kermi opravdu spolehnout.

Váš silný partner pro oblast vytápění od roku 1960

Již téměř šest desetiletí je společnost Kermi specialistou na rozvod tepla. Díky široké nabídce radiátorů a systémů pro plošné temperování jsme vždy dosahovali nejlepších výsledků co do energetické účinnosti, ekologie i designu. Vývoj jedinečné a inovativní technologie x2deskovými otopnými tělesy therm-x2 vytvořil standard, který díky patentovanému principu funkce dosahuje vždy maximálních výkonů, co se týče energetické účinnosti a komfortu. Díky našemu mimořádně širokému programu plošného vytápění / chlazení x-net je úspěch velkoplošného přenosu tepla s vysokým podílem sálavého tepla zaručen.

Výběr koupelnových i interiérových otopných těles je široký. Mimořádně výkonnými specialisty pro místnosti s velkými prosklenými plochami jsou konvektory, které rychle vytvoří útulné teplo. Otopné stěny zaujmou vysokým podílem příjemného sálavého tepla. Díky vysoce inovativním řešením teplovodního i elektrického vytápění zajišťuje Kermi zdravý a ekologický tepelný komfort, čistý a čerstvý vzduch a maximální tepelnou pohodu v celém domě. Individuální ztvárnění a kvalitní zpracování činí z designových radiátorů Kermi také atraktivní stylové bytové prvky v koupelně i v obytných místnostech. Jejich design se vkusně začlení do moderní architektury. Mnoho modelů bylo vyznamenáno renomovanými cenami za design.