inside

Antikorozní ochranná vrstva

V místech, kde stříká voda, ve sprchách nebo na toaletách, vedle pisoárů ve veřejných a soukromých prostorách, stejně tak jako v mnoha soukromých a průmyslových budovách, jsou kromě ochrany proti korozi kladeny zvláštní požadavky také na vzhled a strukturu povrchové úpravy.

Pokud požadují radiátory zvýšenou ochranou proti stříkající vodě a/nebo vlhkosti z důvodu jejich místa použití, povrchová úprava podle DIN 55 900 nestačí. Nová antikorozní ochranná vrstva Kermi nabízí cenově výhodnou alternativu pro optimální ochranu proti korozi při vysokých nárocích na optiku a haptiku. Speciální vrstva je nanesena přímo na radiátor a následně zušlechtěna vysoce kvalitním práškovým lakováním.

Kermi antikorozní ochranná vrstva: bod po bodu lepší:

  • obzvláště odolná vrstva chrání radiátor neviditelně před korozí
  • možnost lakování v libovolném barevném odstínu, ve vysoké kvalitě značky Kermi
  • dostupný pro kompletní sortiment Kermi: desková otopná tělesa, designové radiátory, topné stěny a konvektory

Oblasti nasazení

Antikorozní úprava s ochranou proti korozi od společnosti Kermi: Ideální všude tam, kde jsou radiátory vystaveny zvýšenému působení vlhkosti: například v místech toalet a pisoárů, kde stříká voda, v soukromých koupelnách přímo nad nebo vedle vany, vedle sprchových koutů Walkk-In nebo v umývárnách a šatnách podniků či veřejných zařízeních.