inside
WALK-IN sériové modely
WALK-IN sériové modely od Kermi

WALK-IN sériové modely

Proč byste se měli kvůli malé koupelně omezovat? S některým z četných sériových modelů WALK-IN dosáhnete fascinujícího prostorového efektu dokonce i při nedostatku místa. Otevřený, transparentní design dodá vaší koupelně novou jiskru. Samozřejmě s kvalitním bezpečnostním kaleným sklem a v mnoha individuálních provedeních. Volně stojící, jednostranně průchozí, se skleněným křídlem nebo bez něj. Přesně na míru nebo sériové provedení. Panty působivých tvarů, elegantní profily, kreativní ztvárnění povrchu. Vaše kreativita je rozhodující!

 • Exkluzivní design pantů nebo elegantní design profilů.
 • Kvalitní bezpečnostní kalené sklo podle normy EN 12150
 • Panty, klouby, madla a spoje z kvalitní oceli, pochromované nebo lakované sériovou barvou.
 • Kvalitní eloxované hliníkové profily.
 • Obsáhlá a technicky vyzrálá řešení WALK-IN s komfortem kyvného zalamovacího provedení a posuvných dveří, jako pevně stojící segment a jako pevně stojící segment s kyvným křídlem.
 • Se všemi technickými výraznými prvky příslušné série sprchového koutu. 
 • Výška dle sériového modelu 1850 / 1867 mm a 2000 / 2017 mm.
 • V závislosti na sériovém modelu se vyrábí přesně na míru nebo sériově.
 • Made in Germany.
 • Záruka spolehlivosti výrobku podle norem DIN EN 14428 (CE) a PPP 53005 (TÜV / GS).
 • 20 let záruka na dokoupení náhradních dílů i po ukončení výroby typové řady.
Kermi sprchové kouty WALK-IN sériové modely

Provedení

Povrchy (v závislosti na sériovém modelu)

Chrom

Kermi sprchové kouty – chromované povrchy

Stříbrná vysoký lesk

Kermi sprchové kouty – povrchy v barvě stříbrná vysoký lesk

Stříbrná matná

Kermi sprchové kouty – povrchy v barvě stříbrná matná

černá soft RAL 9005

Skla (v závislosti na sériovém modelu)

ESG čiré

Kermi sprchové kouty – skla ESG čirá

ESG SR Opaco

Kermi sprchové kouty – skla ESG SR Opaco

ESG strukturované SR Arena C

Kermi sprchové kouty – skla ESG SR Arena C

ESG šedé

Kermi sprchové kouty – skla ESG šedě tónovaná

„Teflonový-efekt“ pro Váš srpchový kout.

Kermi povrchová úprava skla pro snadné čištění Kermiclean pro kalené sklo je ideální variantou, přejete-li si ulehčit jeho čistění. Speciální povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot na skle, jakými jsou např. zbytky mýdla, vodní kámen, špína, apod. Mimo jiné také bakteriím, což přispívá k vyšší hygieně. Samozřejmě není ale tato úprava žádné "kouzlo", které zajistí, že čištění koutu zcela odpadá. Je ale mnohem snadnější a méně náročné. Prinzip je srovnatelný s odstraněním zbytků z vaší pečící pánve s nepřilnavým povrchem. Další plus: nespotřebujete tolik čistícího prostředku a tím šetříte jak životní prostředí tak i Vaší peněženku.

Kermi Gläser - Kermi Clean Beschichtung

KERMIclean je dle hygienicko-technického posudku a mikrobiologické zkoušky nezávislého institutu certifikován jako "neomezeně použitelný ve všech oblastí následujících zařízeních": nemocnice, ústavy sociální péče, školy, mateřské školky apod. Test TÜV potvrdil životnost minimálně deset let.

KERMIextra

Každý sprchový kout je unikát.

Proč byste měli být originální dle chuti a nálady jen pouze díky oblečení nebo účesu? Se speciálním programem Kermiextra nese Váš sprchový kout, Walk-In popř. vanová skleněná zástěna Váš osobitý styl. Barevné povrchy, pískované dekory skel, integrované zrcadlové povrchy, možné jsou všechny kombinace profilů, pantů nebo madel. Stejně tak zvláštní provedení, která vaší stavební situaci co nejlépe vyřeší. Jen Vaše fantazie stanovuje hranice. Najdeme cestu, jak vyřešit váš sen o sprchování.

Kvalita na první pohled. I na ten druhý.

Váš sprchový kout Kermi není jen pouhým lákadlem. Přesvědčí nejen díky svému vysoce kvalitnímu materiálu, ale také se svými vnitřními hodnotami. Stabilní konstrukce hravě odolá každodennímu rodinnému provozu. Spolehněte se na certifikovanou kvalitu v každém směru. Kermi prověřená kvalita Vám dá jistotu vysoce kvalitního produktu s dlouhou životností. TÜV certifikát potvrzuje stabilitu, těsnost a nenáročnost produktu na údržbu či skutečnost, že skleněné prvky odpovídají nejvyšším požadavkům podle ESG-normy. Rovněž při zpracování je kladen důraz na perfektní kvalitu, jak dokládá rozsáhlý management kvality, environmentální a energetický management. Navíc poskytujeme záruku možnosti dokoupení všech náhradních dílů po dobu 20 let od ukončení výroby příslušného modelu. Prvotřídní sprchová kultura made in Germany již více než 50 let.
Zde se dozvíte více o kvalitě Vašeho KERMI sprchového koutu

Kermi Duschkabinen - Qualität Made in Germany mit 20 Jahren Nachkaufsicherheit

Odkazy pro odborné partnery