inside
STINA
Sprchový kout STINA od Kermi

STINA® Ta solidní.

Pěkně a robustně působí profilový sprchový kout STINA. Nechá vás zvolit mezi komfortem kyvných a posuvných dveří a opticky překvapí úzkým designem profilů a madel. 
STINA obstojí solidní kvalitou "Made in Germany" každodenní situaci a je dostupná pro každého. Ať už kyvné nebo posuvné varianty, v různých provedeních a s nastaveitelnou šířkou 25mm v každém stěnovém profilu je STINA vhodná do každé standardní koupelny. Se sériovou výškou 1950mm, profily ze spolehlivého, eloxovaného hliníku a madly, panty a spojkami z odolné oceli. S magnetickými lištami a těsnícími profily a podlahovým profilem odrážejícím vodu splňuje STINA všechny požadavky (mimo jiné proti ostřikující vodě) dle EN 14428 (CE) a PPP 53005 (TÜV / GS).

  • Spolehlivé bezpečnostní kalené sklo dle EN 12150.
  • Sériově dodáváno s povrchovou úpravou CLEAN.
  • Spolehlivě eloxované hliníkové profily ve stříbrné vysoký lesk.
  • Panty, madla a spojky z odolné oceli.
  • Sériová výška 1950 mm.
  • Standardní šířky pro všechny běžné vaničky.
Sprchový kout STINA kyvné dveře

Design

Highlights

Pro snadnější čištění lze posuvné křídlo odklonit dovnitř.

 

Sériové modely

Povrchy

Skla

„Teflonový-efekt“ pro Váš srpchový kout.

Cada sprchové kouty s bezpečnostním kaleným sklem ESG se sériově dodávanou povrchovou úpravou CadaClean jsou ideální volbou, pokud chcete mít méně práce s údržbou sprchového koutu. Speciální povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot na skle, jakými jsou např. zbytky mýdla, vodní kámen, špína, apod. Mimo jiné také bakteriím, což přispívá k vyšší hygieně. Samozřejmě není ale tato úprava žádné "kouzlo", které zajistí, že čištění koutu zcela odpadá. Je ale mnohem snadnější a méně náročné. Prinzip je srovnatelný s odstraněním zbytků z vaší pečící pánve s nepřilnavým povrchem. Další plus: nespotřebujete tolik čistícího prostředku a tím šetříte jak životní prostředí tak i Vaší peněženku.

Odkazy pro odborné partnery