inside
ZRCADLOVÉ SKLO

Každý sprchový kout je unikát. S KERMIextra.

Proč byste měli být originální dle chuti a nálady jen pouze díky oblečení nebo účesu? Se speciálním programem Kermiextra nese Váš sprchový kout, Walk-In popř. vanová skleněná zástěna Váš osobitý styl. Barevné povrchy, pískované dekory skel, integrované zrcadlové povrchy, možné jsou všechny kombinace profilů, pantů nebo madel. Stejně tak zvláštní provedení, která vaší stavební situaci co nejlépe vyřeší. Jen Vaše fantazie stanovuje hranice. Najdeme cestu, jak vyřešit váš sen o sprchování.

ZRCADLOVÉ SKLO

Elegantní řešení: Používejte sprchový kout zároveň jako zrcadlo. Vysoce kvalitní zrcadlové sklo Kermi lze dodat u všech bezpečnostních kalených skel 6 a 8 mm. Celoplošné, na pevném poli, na dveřích – podle toho, jak velkou plochu si přejete. Zrcadlové sklo Kermi je zrcadlo bez vrstvy stříbra se systémem několika vrstev chromu, odolné vůči korozi, vodní páře a čisticím prostředkům. A ještě jedno překvapení: když je okolní světlo silnější než světlo ve sprchovém koutu, můžete ze sprchového koutu skrz sklo vidět ven. Lze kombinovat s individuálním pískovaným dekorem a s povrchovou úpravou skla KermiCLEAN. Nepatrné průhledné body (takzvané „Pinholes“) jsou zcela normální. Vznikají při výrobním procesu a nejsou považovány za důvod pro reklamaci.

Kermi zrcadlové sklo

  • je zrcadlo bez vrstvy stříbra
  • s chromovaným vícevrstvým systémem
  • odolné proti korozi
  • odolné vůči vodní páře a čisticím prostředkům
  • volitelně je lze zčásti pískovat

Zvláštnost

Pokud je ve sprchovém koutu větší tma než v koupelně, je ze sprchového koutu skrz sklo do koupelny vidět. Naopak (ze světla do tmy) není sklo průhledné.

Příklady

Odkazy pro odborné partnery