inside
MADLA
Kermi madla vodorovná pro KermiEXTRA sprchové kouty

Každý sprchový kout je unikát. S KERMIextra.

Proč byste měli být originální dle chuti a nálady jen pouze díky oblečení nebo účesu? Se speciálním programem Kermiextra nese Váš sprchový kout, Walk-In popř. vanová skleněná zástěna Váš osobitý styl. Barevné povrchy, pískované dekory skel, integrované zrcadlové povrchy, možné jsou všechny kombinace profilů, pantů nebo madel. Stejně tak zvláštní provedení, která vaší stavební situaci co nejlépe vyřeší. Jen Vaše fantazie stanovuje hranice. Najdeme cestu, jak vyřešit váš sen o sprchování.

MADLA

Je to ve vašich rukou: přímočarost a jednoduchost, zaoblení a měkkost, madlo nebo úchytka, lesk nebo mat. V případě madel si užijte libovolný výběr. Zalíbil se vám sprchový kout GIA, ale madla modelu PASA se vám zdají krásnější – nebo naopak? U většiny modelů to není žádný problém! A patentované speciální madlo, které lze zapustit stiskem tlačítka, je skvělé řešení pro všechny, kteří si potrpí na pohodlné čištění.

Kermi madla vodorovná pro KermiEXTRA sprchový kout

Příklady

RAYA jednokřídlé kyvné dveře s madlem LIGA

Kermi sprchový kout RAYA s jednokřídlými kyvnými dveřmi s LIGA madlem

TUSCA jednokřídlé kyvné dveře s pevným polem se stěnovým profilem, madlo svislé; boční stěna se stěnovým pantem, se systémovou deskou POINT

Kermi individuální program KermiEXTRA – sprchový kout TUSCA s jednokřídlými kyvnými dveřmi se svislým madlem

Madla

Odkazy pro odborné partnery