inside
Rekonstrukce
Sprchový kout pro rekonstrukci

Rekonstrukce

Kermi je specialista na téma rekonstrukce a realizace bezbariérových sprchových koutů. Kermi při tom poskytuje podporu jedinečnými výrobky a zkušenostmi v této oblasti získanými za celá desetiletí. S Kermi systémovými deskami instalovanými v rovině s podlahou a vhodným Kermi sprchovým koutem lze bez velké náročnosti a v několika málo montážních krocích realizovat bezbariérový sprchový prostor. Nezáleží na tom, zda se jedná o částečnou nebo kompletní rekonstrukci, jak komplikovaný je půdorys koupelny, Kermi má vždy řešení po ruce. Například extra ploché kompletní systémové desky a prostorově úsporná kyvná zalamovací řešení, se kterými je možné i na malé ploše realizovat vícegenerační řešení sprch.

Kermi sprchový kout DIGA jako řešení pro rekonstrukci koupelny

Částečná rekonstrukce

Kermi objasňuje postup při částečné rekonstrukci úzké koupelny, která se v několika málo krocích stane koupelnou pro všechny životní situace. Přitom jsou na začátku místo stávající vany instalovány pochozí Kermi systémové desky v rovině s podlahou. Pomocí na nich umístěného Kermi LIGA kyvného zalamovacího provedení ve tvaru U vznikne prostorné řešení sprchy, které se hodí i pro domácí péči.

Kermi řešení pro rekonstrukci koupelny

Kompletní rekonstrukce

Na tomto příkladu Kermi ukazuje, jak se starší z koupelny stane vkusná odpočinková koupelna s komfortním řešením sprchy. Sprcha s vysokým soklem musela ustoupit, uprostřed koupelny nyní stojí sprchový kout PEGA jako U-kabina. Podobně jako v původní koupelně také hraničí s vanou, ale nyní se prostor lépe využil. Díky instalaci POINT kompletní systémové desky POINT E90 se zrealizoval individuálně obložený, rovný, pochozí sprchový prostor. 

Kermi kompletní rekonstrukce koupelny
Kermi kompletní rekonstrukce koupelny
Kermi kompletní rekonstrukce koupelny
Kermi kompletní rekonstrukce koupelny