inside
Kvalita
Kermi Qualität: Stabilität wird geprüft

Kvalita na první pohled. I na ten druhý.

Váš sprchový kout Kermi není jen pouhým lákadlem. Přesvědčí nejen díky svému vysoce kvalitnímu materiálu, ale také svými vnitřními hodnotami. Stabilní konstrukce hravě odolá každodennímu rodinnému provozu. Spolehněte se na certifikovanou kvalitu v každém směru. Kermi prověřená kvalita Vám dá jistotu vysoce kvalitního produktu s dlouhou životností. TÜV certifikát potvrzuje stabilitu, těsnost a nenáročnost produktu na údržbu či skutečnost, že skleněné prvky odpovídají nejvyšším požadavkům podle ESG-normy. Rovněž při zpracování je kladen důraz na perfektní kvalitu, jak dokládá rozsáhlý management kvality, environmentální a energetický management. Navíc poskytujeme záruku možnosti dokoupení všech náhradních dílů po dobu 20 let od ukončení výroby příslušného modelu. Prvotřídní sprchová kultura made in Germany, již více než 50 let.

Kermi Duschkabinen - Qualität Made in Germany mit 20 Jahren Nachkaufsicherheit
Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Griffe

Ergonomický design madel.

Málokterý designový prvek utváří vzhled sprchového koutu tak výrazně jako madlo. Stejně tak je důležité, aby padlo dobře do ruky. Téměř všechna madla Kermi jsou ergonomicky zaoblená, vysoce zatížitelná a robustní.

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Wandprofil

Eloxované hliníkové profily.

Hliníkové profily Kermi jsou vždy eloxované. Díky této „ochranné vrstvě“ je profil hladký a uzavřený. Je odolný proti opotřebení a oděru. To platí i tehdy, když má profil barevné práškové lakování.

 

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Beschläge

Masivní kovové panty.

Navenek elegantní, uvnitř robustní. Takové musí být kvalitní panty. Panty Kermi jsou již z výroby spolehlivě namontované a snadno se udržují. I po letech je chod dveří snadný a lehký. To zajišťuje i integrovaný zdvihový mechanismus. Navíc je mnoho typů pantů Kermi uvnitř zcela zapuštěno do skla.

Náročné zkoušky.

Sprchové kouty Kermi mají zákaznické kvality. Sklo musí odolat nárazům těžkých rozkývaných pytlů s pískem bez prasknutí a vypadnutí z rámu. Dveře se při zkouškách nepřetržitě otevírají a zavírají. Teprve když konstrukce odolá všem nástrahám, může nést značku Kermi.

Kermi Qualität: Stabilität wird geprüft

Bezpečnostní kalené sklo (ESG).

Kalené sklo má několikanásobně vyšší odolnost proti nárazu a úderu než běžné sklo. Ve sprchových koutech Kermi se skleněnou výplní se používá výhradně vysoce kvalitní kalené sklo certifikované podle normy DIN EN 12150 o tloušťce 8 mm až 3 mm v závislosti na požadavcích.

Kermi Walk-In XS FREE mit Wandstützen - Detailansicht

Výroba v Německu

Komplexní a spolehlivá kvalita podle normy EN 14428

Stabilita s certifikátem TÜV, těsnost vůči stříkající vodě a snadná údržba

Jistota možnosti dokoupení všech náhradních dílů po dobu 20 let od ukončení výroby příslušného modelu

Nekompromisní systém kvality dle DIN EN ISO 9001:2008

Zodpovědný environmentální management dle DIN EN ISO 14001:2004

Energetický management dle DIN EN ISO 50001:2011

Bezpečnostní kalené sklo nejvyšší kvality dle EN 12150