inside
Čištění a údržba
Kermi Duschkabinen - Einfache Reinigung

Váš Kermi sprchový kout. Jako stvořený pro radost.

Sprchový kout Kermi by Vám měl přinášet mnoho radosti. A málo starostí.

Podle tohoto principu jsou konstruovány všechny sprchové kouty Kermi. Užijte si osvěžující potěšení! Potom stačí pár tahů stěrkou a vše je opět čisté. Z profilů a hladkých vnitřních povrchů steče voda okamžitě pryč. Mechanické díly jako panty a madla vyžadují již trochu pozornosti, ale odvděčí se atraktivním povrchem a bezproblémovou funkčností. Každý sprchový kout Kermi má přiložený návod k údržbě a čištění, kde se dozvíte více podrobností. A pokud byste přeci jen potřebovali nějaký náhradní díl – žádný problém! Máte 20letou záruku možnosti dokoupení náhradních dílů. A to po ukončení sériové výroby příslušného modelu. Jak vidíte: bereme dlouhou životnost vážně.

Kermi Duschkabine - Gia XP - Detailaufnahme: Reinigung

20 let záruka na dokoupení náhradních dílů

Správné čištění a údržba jsou zárukou vaší dlouhodobé spokojenosti se sprchovým koutem KERMI. A díky číslům náhradních dílů na zadní straně montážního návodu nebo ident. kódu na sprchovém koutu je např. dokoupení nových těsnicích lišt velmi jednoduché.

Kermi Duschkabinen - 20 Jahre Nachkaufsicherheit
Kermi Duschkabinen - Pflegehinweise

„Teflonový-efekt“ pro Váš srpchový kout.

Kermi povrchová úprava skla pro snadné čištění Kermiclean pro kalené sklo je ideální variantou, přejete-li si ulehčit jeho čistění. Speciální povrchová úprava zabraňuje usazování nečistot na skle, jakými jsou např. zbytky mýdla, vodní kámen, špína, apod. Mimo jiné také bakteriím, což přispívá k vyšší hygieně. Samozřejmě není ale tato úprava žádné "kouzlo", které zajistí, že čištění koutu zcela odpadá. Je ale mnohem snadnější a méně náročné. Prinzip je srovnatelný s odstraněním zbytků z vaší pečící pánve s nepřilnavým povrchem. Další plus: nespotřebujete tolik čistícího prostředku a tím šetříte jak životní prostředí tak i Vaší peněženku.

Kermi Gläser - Kermi Clean Beschichtung

KERMIclean je dle hygienicko-technického posudku a mikrobiologické zkoušky nezávislého institutu certifikován jako "neomezeně použitelný ve všech oblastí následujících zařízeních": nemocnice, ústavy sociální péče, školy, mateřské školky apod. Test TÜV potvrdil životnost minimálně deset let.