inside
Inovace
Kermi Duschkabine - Ibiza 2000 - Vogelperspektive - Funktion

Kdo hledá, ten najde. Inovativnější řešení.

Váš každodenní život je naše inspirace pro stále nové výrobky a inovace. Například zapustitelná úchytka dveří. Otvíravé boční stěny. Nebo certifikovaná úprava skla KermiCLEAN pro snadnější údržbu. Ale patří sem i rovněž jedinečný zdvihový posuvný mechanismus pro vyšší těsnost proti stříkající vodě. Neustále přibývají další nápady, jak dále zlepšit váš zážitek ze sprchování. Například řada DIGA s kyvnými zalamovacími dveřmi, které lze složit na zeď a tak je zcela nechat „zmizet“. Pro maximální volnost pohybu i na nejmenším prostoru. Tento nápad získal ocenění Universal Design Award a Universal Design Consumer Favorite 2010. Nebo maximálně plochá systémová deska pro příjemné sprchování i tam, kde by to nikdo nepovažoval za možné.

KermiExtra - Griffe Xena
KermiExtra - Griffe Xena
KermiExtra - Griffe Xena

Zapuštěná úchytka.

Patentovaná speciální úchytka, která lze zapustit stiskem tlačítka, je skvělé řešení pro všechny, kteří si potrpí na pohodlné čištění.

 

Snadná údržba.

Integrovaná pantová technika, zevnitř v jedné rovině s povrchem skla nebo vyjímatelná posuvná křídla zcela snadno  a pohodlně výklopná dovnitř: čisté řešení pro snadné čištění. Naše doporučení: zvolte si KermiCLEAN úpravu pro snadné čištění skla. Mimořádně hladká povrchová úprava „s teflonovým efektem“ napomáhá k co nejmenšímu usazování např. vodních kapek, zbytků mýdla nebo nečistot.

Kermi Duschkabine - Gia XP - Detailaufnahme: Reinigung
Kermi Duschkabine - Atea - Detailaufnahme: Reinigung
Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Reinigung
Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Wandprofil
Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Beschläge
Kermi Duschkabinen - Diga - Pendel-Falttüren

Kyvné zalamovací dveře.

Řada DIGA s kyvnými zalamovacími dveřmi, které lze poskládat na zeď a tak je zcela nechat „zmizet“. Pro maximální volnost pohybu i na nejmenším prostoru. Tento nápad získal ocenění Universal Design Award a Universal Design Consumer Favorite 2010.

Otvíravé boční stěny.

S otvíravou resp. částečeně otvíravou boční stěnou lze vyřešit problémové situace obzvláště v malých koupelnách  snadno  - zcela bez nutnosti atypické výroby. Každá otvíravá boční stěna umožňuje navíc snadnější údržbu a optimální větrání i se zavřenými dveřmi.

Kermi Duschkabine - Ibiza 2000 - Vogelperspektive - Funktion
Kermi Duschkabine - Ibiza 2000 - Vogelperspektive - Funktion
Kermi Duschkabine - Ibiza 2000 - Vogelperspektive