inside
Aus Liebe zum Duschen.
Kermi Duschkabine - Pasa XP - auf Duschplatz Point

Aus Liebe zum Duschen. Kermi. Společnost Kermi se specializuje na prostor pro sprchování.

Kermi Walk-In Duschkabine auf Duschplatz Line

Od prvního sprchového koutu vyrobeného v roce 1976 jsou sprchové výrobky Kermi synonymem snadné instalace, těsnosti, čistoty, dlouhé životnosti a vzhledové a hmatové  kvality. Díky specializaci na čistotu prostoru pro sprchování s množstvím variant a individuálně uzpůsobené nabídce pro bezbariérový sprchový kout jsme první volbou řemeslníků a máme pro všechna prostorová řešení koupelen a sprch vhodnou nabídku. Jako specialista na sprchování dbáme u každého výrobku na maximální snadnost instalace pro řemeslníky, perfektní funkčnost, ergonomii a univerzální rozmanitost tvarů pro koncového zákazníka.

 

 

Při koncipování výrobků pro sprchování se zcela soustředíme na to, aby byly funkční, účelné a univerzálně použitelné. Estetiku sprchového koutu Kermi lze popsat jako harmonickou souhru aktivního nadčasového vzhledu, příjemného hmatového vjemu a plynulosti obsluhy. Inspirují nás trendy a nové technické možnosti. Pro trh je interpretujeme s uplatněním vlastního pojetí designu. Naše výrobky pro sprchování svým designem uvádějí v soulad praktické, technické a estetické funkce, ať už jde o sériový výrobky nebo výrobky na míru. V každém případě mají při používání dlouhou životnost.

„To, co Kermi uvádí na trh, má hlavu a patu“. Kvalita materiálu je vysoká. Technika v našich výrobcích je důkladně promyšlená, precizně koncipovaná do nejmenšího detailu, mnohokrát otestovaná a snadno ovladatelná. Neustále usilujeme o promyšlené a systematické zlepšování našich řešení. To platí pro úvodní poradenství, zaměření, objednávací, realizační, výrobní a dodací procesy stejně tak jako pro uživatelsky vstřícný další vývoj materiálů, funkcí a typů výrobků. Na kvalitu a rozmanitost našich sprchových koutů je stoprocentní spolehnutí.