inside
Informace o sprchových koutech
Kermi Duschkabine LIGA

Sprchové kouty Informace

Aus Liebe zum Duschen. Kermi.

Sprchový kout od Kermi učiní z vaší koupelny obratem ruky mimořádné místo. Ať už bude vzhledově zdůrazněn nebo zůstane decentně v pozadí – sprchový kout od Kermi se perfektně začlení do každé místnosti. To je možné nejen díky mnohokrát oceněnému designu, ale také díky nekompromisnímu standardu kvality a funkčnosti.

Kermi Duschkabine PEGA Pendeltür 1-flügelig und Seitenwand

Sortiment sprchových koutů.

Otevřené sprchové kouty – bez dveří a s dostatkem prostoru a možností úprav. Objevte naše sprchové kouty WALK-IN!

Bezrámové sprchové kouty s kvalitnímy panty jako vzhledově atraktivním prvkem. Objevte naše bezrámové sprchové kouty!

Rámové a částečně rámové sprchové kouty – kvalitní bezpečnostní sklo rámované nadčasově elegantními profily. Objevte naše rámové a částečně rámové sprchové kouty!

Vanové zástěny od Kermi učiní z vany obratem ruky elegantní sprchovou oázu. Objevte naše skládací zástěny!

Vhodné řešení pro každou koupelnu.

Máte vlastní konkrétní představu, jak by měla vypadat vaše koupelna. Zcela podle vašeho individuálního vkusu. My to víme – proto nabízíme nesrovnatelně rozsáhlý sortiment sprchových koutů. Ať už máte menší nebo větší koupelnu, líbí se vám více sprchové kouty s rámem nebo pantové bez rámu nebo byste chtěli cenově dostupný ale kvalitní sprchový kout, u nás jistě naleznete vhodné řešení.

Všechny sprchové kouty Kermi lze přizpůsobit zcela individuálně díky službě Kermiextra. Ať už máte speciální stavební požadavky jako např. střešní sešikmení nebo pokud chcete sprchový kout zcela individuálně vybavit panty, madly a pískovanými skly, díky službě KermiEXTRA to není žádný problém.

Sprchová zástěna na vanu.

Téměř všechny sprchové kouty Kermi se dodávají rovněž v provedení jako sprchová zástěna na vanu. Tím učiníte obratem ruky z vany plnohodnotný sprchový kout a doplníte koupelnu o vzhledově atraktivní prvek.

Sprchové kouty Kermi – již více než 50 let.

Design, kvalita a funkčnost mají u výrobků Kermi tradici. Již více než 50 let vyrábíme vysoce kvalitní sprchové kouty. Za tuto dobu jsme dodali již více než 10 milionů sprchových koutů.

Kermi Duschkabinen - die zehnmillionste Duschkabine

Vynikající design sprchových koutů.

Kvalita a funkčnost představují jedno hledisko – každý sprchová kout by však měl i zaujmout. Proto klademe důraz rovněž na vynikající design: Rok co rok přesvědčí naše sprchové kouty nejen investory a realizátory rekonstrukcí, ale také poroty mnoha renomovaných designových soutěží.

Sprchové kouty Kermi: kvalita na první pohled. A také na druhý.

Sprchový kout Kermi není jen vzhledově atraktivní. Přesvědčí nejen díky svému vysoce kvalitnímu materiálu, ale také svými vnitřními hodnotami. Stabilní konstrukce hravě odolá každodennímu rodinnému provozu. Spolehněte se na certifikovanou kvalitu v každém směru.

Certifikovaná kvalita od Kermi poskytuje jistotu kvalitního výrobku s dlouhou životností. To například dokládá certifikát TÜV za stabilitu, těsnost vůči stříkající vodě a snadnou údržbu nebo ta skutečnost, že všechny skleněné prvky splňují nejvyšší požadavky podle normy ESG. Rovněž při zpracování je kladen důraz na perfektní kvalitu, jak dokládá rozsáhlý management kvality, environmentální a energetický management. Navíc poskytujeme záruku možnosti dokoupení všech náhradních dílů po dobu 20 let od ukončení výroby příslušného modelu. Prvotřídní sprchový design made in Germany již více než 50 let.

Silný partner v místě.

Kvalita začíná správným poradenstvím. Proto se sprchové kouty Kermi nedají koupit v každém obchodu na rohu, ale výhradně u odborných řemeslníků a specializovaných partnerů ve vaší blízkosti. Ve vzorkovnách si můžete přímo na místě udělat představu o tom, čím jsou sprchové kouty Kermi tak mimořádné.

Místní servisní služby a odborní partneři

Vyhledejte odborného partnera ve svém okolí.