inside

Studium & absolventi

Stáže & diplomové práce

Nabízíme studentům různé možnosti, jak poznat fungování moderního strukturovaného a mezinárodně působícího průmyslového podniku, formou praxe nebo vypracováním diplomové či bakalářské práce věnované různým oborům
a oblastem činností.

Praxi v naší společnosti lze vykonávat v rámci povinné praktické výuky nebo také jako dobrovolnou stáž v rámci studia – studenti získají možnost vyzkoušet si teoretické znalosti a prokázat své schopnosti v praxi.

V závislosti na aktuálních potřebách a průběhu studia jsou studenti stále více nasazováni v operativních úkolech nebo v projektové práci a jsou v každém případě plně integrováni do příslušného týmu.

Můžete očekávat plnění náročných úkolů, získávaní cenných zkušeností, ale také přiměřenou odměnu. Během stáže na sebe můžete upozornit tak, že váš vynikající výkon bude odměněn následnými kroky do Kermi jako zaměstnanec.

Poznejte nás osobně

9. ročník veletrhu práce a vzdělávání Klíč k příležitostem (online)

Datum a čas: 30.03.2021 - 01.04.2021

Web. stránky: odkaz zde

Web. stránky veletrhu: odkaz zde

Cílem veletrhů je navázání kontaktu studentů a absolventů s jednotlivými společnostmi z technického oboru, kde se zájemci mohou informovat
o krátkodobé nebo dlouhodobé brigádě, možném trvalém pracovním poměru, stáži nebo účasti na zajímavém projektu.

Využijte těchto akcí nastartovat první kroky pro vaši kariéru a navažte
s námi první kontakt! Těšíme se na vás!

Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně termíny plánovaných akcí a úzávěrky přihlášek. Tak nás nezapomeňte sledovat.

Follow Kermi