Studium & absolventi

Stáže & diplomové práce

Nabízíme studentům různé možnosti, jak poznat fungování moderního strukturovaného a mezinárodně působícího průmyslového podniku, formou praxe nebo vypracováním diplomové či bakalářské práce věnované různým oborům a oblastem činností.

 

Praxi v naší společnosti lze vykonávat v rámci povinné praktické výuky nebo také jako dobrovolnou stáž v rámci studia – studenti získají možnost vyzkoušet si teoretické znalosti
a prokázat své schopnosti v praxi.

V závislosti na aktuálních potřebách a průběhu studia jsou studenti stále více nasazováni v operativních úkolech nebo v projektové práci a jsou v každém případě plně integrováni do příslušného týmu.

 

Můžete očekávat plnění náročných úkolů, získávaní cenných zkušeností, ale také přiměřenou odměnu. Během stáže na sebe můžete upozornit tak, že Váš vynikající výkon bude odměněn následnými kroky do Kermi jako zaměstnanec.

Internacionální duální studium Bavorsko - Česká republika

Internationales duales Studium Bayern - Tschechien

Zaskočil Tě německý jazyk na této stránce? V rámci internacionálního duálního studia Bavorsko - Česká republika a jejím předpokladem znalosti německého jazyka je následující stránka ponechána v německém jazyce. Upozorňujeme, že součástí studia je možné využít jazykové kurzy pro studenty zdarma a prohloubit tím tak nejen spojení studia a praxe, ale také svých jazykových znalostí.

 

Die Technische Hochschule Deggendorf bietet zusammen mit der Westböhmische Universität in Pilsen und dem Institute of Technology and Business in Budweis ein internationales duales Studium zwischen Bayern und Tschechien an.

Dieses duale System existiert so in Tschechien noch nicht. Im Projekt „Studium Dual International Tschechien – Bayern“ absolvieren Studierende der drei Partnerhochschulen ein internationales duales Studium zusammen mit Unternehmen, die sowohl in Bayern als auch in Tschechien einen Standort haben.

Kermi führt das duale Studium der Fachrichtungen Elektro- und Informationstechnik, Mechatronik oder Maschinenbau schon seit vielen Jahren in Plattling durch und hat immer sehr gute Erfahrungen damit gemacht. Das Projekt ist für Kermi eine tolle Möglichkeit für den tschechischen Standort Stříbro (Bezirk Pilsen) zukünftige Fach- und Führungskräfte auszubilden und beide Arbeitswelten miteinander zu verbinden. Erfahren Sie hier mehr zum internationalen dualen Studium Bayern - Tschechien.

Poznejte nás osobně

 

23. veletrh pracovních příležitostí

Datum:         21.03.2018, 10:00 - 16:00 hodin

Místo:           ZČU v budovách FEL, FST, Univerzitní knihovně a budově FAV v kampusu na Borech, v Plzni

 

Cílem této akce je navázání kontaktu a spolupráce se zájemci o práci či změnu zaměstnání, ale také i pro studenty a absolventy, kteří mají zájem o technické vzdělání, a pro zájemce o brigády.

Využijte této akce nastartovat první kroky pro Vaši kariéru a přijďte s námi navázat první kontakt!

Těšíme se na Vás!

 

* Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně termíny plánovaných akcí a úzávěrky přihlášek. Tak nás nezapomeňte sledovat.

Follow Kermi