inside

Stáže & brigády v Kermi

Odborné školní a studentské stáže

Stále si nejste jisti tím, čím chcete být? Prostřednictvím studentské stáže získáte první náhled do světa práce a zažijete z první ruky, co se skrývá za našimi profesemi. Můžete pozorovat tým zkušených profesionálů při práci a zároveň sami provádět zadané úkoly. Stáž v Kermi je také dobrou příležitostí poznat se navzájem. Ponořte se do firemní kultury, která zakládá dobré vztahy. Každý, kdo má ke svému učebnímu oboru přátelský vztah a silnou motivaci k práci, je u nás vítán. Tím splňujete počáteční podmínky pro následnou praktickou přípravu v Kermi.

Využijte příležitost diskutovat o svých silných stránkách a chuti se učit! Přijďte se osobně informovat na personální oddělení nebo nás kontaktujete na tel.č. +420 737 224 874. Zde si můžete podat žádost online.

 

Brigády

Příliš malé kapesné? Chuť si vylepšit situaci?

S brigádou v Kermi se Vám naskytne příležitost proniknout do naší práce a můžete si následně splnit jeden nebo druhý požadavek. Nasazení brigádníků je možné ve výrobě radiátorů, balení a následné expedici. Brigády poskytujeme zpravidla
v období letních prázdnin (červenec, srpen). Chtěli bychom poukázat na to, že minimální věk pro naše brigádníky je 16 let
a minimální období brigády je 1 měsíc. Uzávěrka přihlášek pro letní měsíce je do 20. května daného roku. Obecně platí, že máme každý rok pouze omezený počet míst pro brigádníky. V závodě Kermi je pro vás k dispozici výborné jídlo za rozumné ceny v závodní kantýně.

Zde si můžete podat žádost online. Pokud stále váháte, přečtěte si dojmy pracovních zkušeností některých z našich brigádníků. Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně možnosti volných brigád a upozorňujeme na uzávěrky možných přihlášek.

 

Řekli o nás z pohledu našich brigádníků

Jitka, brigáda v Kermi

„O brigádě v Kermi jsem se dozvěděla od otce, který pracuje v Kermi více než 18 let a je směnový mistr. V Kermi jsem byla na brigádě už dvakrát, v úseku komise, kde je příslušenství (příslušenství pro upevnění radiátorů). V syrovém stavu se posílá příslušenství do lakovny, které poté jde zpět na komisi, kde se dodávají šroubky, sklíčka atd., zabalí se do krabice a poté pošle dál.

Brigáda v Kermi mě bavila a to byl také důvod, proč jsem se ucházela o brigádu
v Kermi podruhé. Práce je to zajímavá a člověk si může vydělat nějaké peníze. Co mě nejvíce bavilo, bylo stříhání několikametrového řetězu, ke kterému jsem se dostala kvůli jeho náročnosti jen někdy, ale i přesto mě to hodně bavilo. Co se mě líbilo? Že jsme dostávali nanuky :D. Brigádu v Kermi mohu doporučit! Je to dobře placená brigáda a nabízí mimo jiné i další výhody, jako jsou např. stravenky aj."

Vojtěch, brigáda v Kermi

„V Kermi jsem brigádničil už několikrát, v orce 2018 to bylo počtvrté. Někdy jsem chodil i v průběhu roku. Brigádu v Kermi jsem zvolil, protože jsem chtěl brigádu, kde se dělá něco technického, nějaká strojařina, něco co by k tomu mělo blízko.

Vystřídal jsem několik pracovišť. Na začátku jsem byl ve výrobně žebříkových radiátorů, kde jsem je např. sesazoval a lisoval k sobě, aby radiátor držel pohromadě. Také jsem je pastoval a dával do pece zaletovat. Byl jsem také
na pracovišti, kde se vyrábí stropní sálavé profily značky Arbonia, které se potom zavěšují v průmyslových halách. Brigáda na tomto pracovišti se mi líbila a bavila mě, něboť tam jsou fajn chlapi. I přesto, že mě bavila, práci, kterou jsem dělal
na brigádě bych do budoucna dělat nechtěl, protože bych chtěl dělat něco odbornějšího. Pokud by se ale v Kermi našla pracovní pozice jako např. elektronik nebo jí podobná, takové pozici bych se určitě nebránil!"

Adéla, brigáda v Kermi

„O Kermi brigádě jsem se dozvěděla od svého otce, který začal v Kermi jako dělník a vypracoval se na vedoucího provozu. V Kermi pracuje už více než 18 let. Brigáda v Kermi byla pro mne první pracovní zkušeností. Byla jsem v úseku TVV, což je balení, kam putují radiátory z lakovny. Připravují se radiátory ale i jejich příslušenství. Během mé brigády jsem měla tu možnost získat zkušenost
s podestou, malou, velkou ale i novou automatickou linkou. Dodávají se plastové úchyty, ochranné obaly, lepí se rohy, páskuje apod. Na brigádě mě bavilo pracovat na více stanovištích a v Kermi jsem byla spokojená. Myslím si, že je to hlavně o lidech a o kolektivu. A v Kermi jsou příjemní a ochotní lidi.

Brigádu v Kermi jsem si vybrala, neboť společnost ve Stříbře každý zná. V Kermi jsem již také absolvovala 14denní praxi v účtárně, kde se mi také líbilo. Dámy
v účtárně byly moc milé, hodné a vstřícné! Mimo jiné mi tato zkušenost něco dala, jak do oboru, tak do předmětu ve škole. Potom, co jsem si vydělala své vlastní peníze, pociťuji, že přemýšlím trochu jinak a snažím se s penězi více hospodařit. Brigádu v Kermi mohu doporučit! Přeji si, aby si to zde každý zkusil, zažil tuto zkušenost, a poznal tak hodnotu peněz. Člověk jako mladistvý se tím tak učí nebýt zcela závislý na svých rodičích."

Adéla