Stáže & brigády

Stáže & brigády v Kermi

Odborné školní a studentské stáže

Stále si nejste jisti tím, čím chcete být?

Prostřednictvím studentské stáže získáte první náhled do světa práce a zažijete z první ruky, co se skrývá za našimi profesemi. Můžete pozorovat tým zkušených profesionálů při práci a zároveň sami provádět zadané úkoly.

Využijte příležitost diskutovat o svých silných stránkách a chuti se učit! Přijďte se osobně informovat na personální oddělení nebo nás kontaktujete na tel.č. +420 737 224 874.


Zde si můžete podat žádost online.

Stáž v Kermi je také dobrou příležitostí poznat se navzájem. Ponořte se do firemní kultury, která zakládá dobré vztahy. Každý, kdo má ke svému učebnímu oboru přátelský vztah a silnou motivaci k práci, je u nás vítán. Tím splňujete počáteční podmínky pro následnou praktickou přípravu v Kermi.

Brigády

Příliš malé kapesné? Chuť si vylepšit situaci?

S brigádou v Kermi se Vám naskytne příležitost proniknout do naší práce a můžete si následně splnit jeden nebo druhý požadavek. Nasazení brigádníků je možné ve výrobě radiátorů, balení a následné expedici. Brigády poskytujeme zpravidla v období letních prázdnin (červenec, srpen). Chtěli bychom poukázat na to, že minimální věk pro naše brigádníky je 16 let a minimální období brigády je 1 měsíc. Uzávěrka přihlášek pro letní měsíce je do 20. května daného roku. Obecně platí, že máme každý rok pouze omezený počet míst pro brigádníky.

Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně možnosti volných brigád a upozorňujeme na uzávěrky možných přihlášek.

V závodě Kermi je pro Vás k dispozici výborné jídlo za rozumné ceny v závodní kantýně.

Zde si můžete podat žádost online. Pokud stále váháte, přečtěte si recenze našich brigádníků z minulého ročníku.