inside

Stáže & brigády v Kermi

Odborné školní a studentské stáže

Stále si nejste jisti tím, čím chcete být?

Prostřednictvím studentské stáže získáte první náhled do světa práce a zažijete z první ruky, co se skrývá za našimi profesemi. Můžete pozorovat tým zkušených profesionálů při práci a zároveň sami provádět zadané úkoly.

Využijte příležitost diskutovat o svých silných stránkách a chuti se učit! Přijďte se osobně informovat na personální oddělení nebo nás kontaktujete na tel.č. +420 737 224 874.


Zde si můžete podat žádost online.

Stáž v Kermi je také dobrou příležitostí poznat se navzájem. Ponořte se do firemní kultury, která zakládá dobré vztahy. Každý, kdo má ke svému učebnímu oboru přátelský vztah a silnou motivaci k práci, je u nás vítán. Tím splňujete počáteční podmínky pro následnou praktickou přípravu v Kermi.

Brigády

Příliš malé kapesné? Chuť si vylepšit situaci?

S brigádou v Kermi se Vám naskytne příležitost proniknout do naší práce a můžete si následně splnit jeden nebo druhý požadavek. Nasazení brigádníků je možné ve výrobě radiátorů, balení a následné expedici. Brigády poskytujeme zpravidla v období letních prázdnin (červenec, srpen). Chtěli bychom poukázat na to, že minimální věk pro naše brigádníky je 16 let a minimální období brigády je 1 měsíc. Uzávěrka přihlášek pro letní měsíce je do 20. května daného roku. Obecně platí, že máme každý rok pouze omezený počet míst pro brigádníky.

Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně možnosti volných brigád a upozorňujeme na uzávěrky možných přihlášek.

V závodě Kermi je pro Vás k dispozici výborné jídlo za rozumné ceny v závodní kantýně.

Zde si můžete podat žádost online. Pokud stále váháte, přečtěte si dojmy pracovních zkušeností některých z našich brigádníků.

 

Řekli o nás z pohledu našich zaměstnanců

Jitka, brigáda v Kermi

Studium na bezpečnostní právní akademii. Chtěla by se stát policistkou.

O brigádě v Kermi jsem se dozvěděla od otce, který pracuje v Kermi více než 18 let a je směnový mistr. V Kermi jsem byla na brigádě minimálně dvakrát, v úseku komise, kde je příslušenství (příslušenství pro upevnění radiátorů). V syrovém stavu se posílá příslušenství do lakovny, které poté jde zpět na komisi, kde se dodávají šroubky, sklíčka, atd., zabalí se do krabice a poté pošle dál.

Brigáda v Kermi mě bavila a to byl také důvod, proč jsem se ucházela o brigádu v Kermi vícekrát. Práce je to zajímavá a člověk si může vydělat nějaké peníze. Co mě nejvíce bavilo, bylo stříhání několikametrového řetězu. Ke stříhání řetězu jsem se dostala jen někdy, neboť je to náročná práce, ale i přesto mě to hodně bavilo. Co se mě líbilo? Že jsme v létě dostávali nanuky :D. Brigádu v Kermi mohu doporučit! Je to dobře placená brigáda a nabízí mimo jiné i další výhody, jako jsou např. stravenky, aj.

Adéla, brigáda v Kermi

Studium na obchodní akademii se zaměřením na podnikání a cestovní ruch.

Brigáda v Kermi byla pro mne první pracovní zkušenost a vybrala jsem si ji, neboť společnost ve Stříbře každý zná. V úseku balení, kam putují radiátory z lakovny, jsem získala zkušenost s podestou i novou automatickou linkou. Dodávají se plastové úchyty, ochranné obaly, lepí se rohy, páskuje, apod. Bavilo mě pracovat na více stanovištích a v Kermi jsem byla spokojená. Myslím si, že je to hlavně
o lidech a o kolektivu. A v Kermi jsou příjemní a ochotní lidi. Absolvovala jsem také 14denní praxi v účtárně, kde se mi také líbilo. Dámy v účtárně byly moc milé, hodné a vstřícné!

Potom co jsem si vydělala své vlastní peníze, pociťuji, že přemýšlím trochu jinak
a snažím se s penězi více hospodařit. Brigádu v Kermi mohu doporučit! Přeji si, aby si to zde každý zkusil, zažil tuto zkušenost, a poznal tak hodnotu peněz. Člověk jako mladistvý se tím tak učí nebýt zcela závislý na svých rodičích.

Vojtěch, brigáda v Kermi

V Kermi jsem brigádničil už několikrát, v roce 2018 to bylo počtvrté. Někdy jsem chodil i v průběhu roku. Brigádu v Kermi jsem zvolil, protože jsem chtěl brigádu, kde se dělá něco technického, nějaká strojařina, něco co by k tomu mělo blízko.

Vystřídal jsem několik pracovišť. Na začátku jsem byl ve výrobně žebříkých radiátorů, kde jsem je např. sesazoval a lisoval k sobě, aby radiátor držel pohromadě. Také jsem je pastoval a dával do pece zaletovat. Byl jsem také na pracovišti, kde se vyrábí stropní sálavé profily značky Arbonia, které se potom zavěšují ve průmyslových halách. Brigáda na tomto pracovišti se mi líbila a bavila mě, neboť tam jsou fajn chlapi. I přesto, že mě práce u stropních profilů bavila, práci, kterou jsem dělal na brigádě bych do budoucna dělat nechtěl, protože bych chtěl dělat něco odbornějšího. Pokud by se ale v Kermi našla pracovní pozice jako např. elektronik nebo jí podobná, takové pozici bych se určitě nebránil!