Praktická výuka

Praktická výuka v Kermi Perfektní start pro Vaši kariéru

Ideální podmínky

Prostřednictvím komplexní podpory a propracovaného systému vzdělávání nabízí Kermi nejlepší podmínky pro úspěšný start do profesního života. Mnozí, kteří začínali svou praxi
u nás, uspěli ve své další kariéře – např. jako vedoucí směny, oddělení nebo projektu.


Dobré vedení

Jako učeň i stážista můžete očekávat mladý, dynamický kolektiv, do kterého se sami rychle začleníte. Naši učni jsou proškoleni pod odborným dohledem mistra výcviku.

Praktická výuka

Učíte se v oboru obráběč kovů, zámečník, brusič, nástrojař, seřizovač, mechanik opravář, elektromechanik, lakýrník? Absolvujte praktickou výuku u nás! Při práci s nejmodernějším strojním zařízením získáte řadu cenných zkušeností. Ty nejlepší z vás po ukončení studia zaměstnáme.


Praxe

  • Praxe v průběhu školního roku v rámci odborného výcviku – žádost předejte na personální oddělení nejpozději do konce června daného roku, resp. na konci předcházejícího školního roku.
  • 14 denní odborná praxe v rámci studia na střední škole – žádost podejte na začátku 2. pololetí školního roku.

       Na základě smlouvy mezi Kermi a danou školou navštěvuje student povinnou praxi v rámci studia.

  • Vysokoškoláci se zájmem o stáž -  žádají individuálně na personálním oddělení.


Stipendijní programy podporujeme u technicky zaměřených škol, se kterými máme podepsanou smlouvu o spolupráci a Stipendijní řád. Studenti se mohou ke stipendijnímu programu hlásit ve své škole do konce září příslušného školního roku.

Na základě školního prospěchu, docházky a doporučení školy si Kermi vybírá žáky/studenty do stipendijního programu. S výsledkem je žák/student seznámen a je s ním podepsána smlouva o stipendiu.

Máte:

  • dobré známky
  • chuť se učit v praxi
  • ochotu podávat skvělý výkon
  • chuť potvrdit Vaši samostatnost
  • chuť pracovat v týmu
  • chuť převzít zodpovědnost

Zaujala Vás naše nabídka a máte zájem o praktickou výuku v Kermi? Těšíme se na Vaší online-přihlášku v našem portálu volných pracovních míst.

Více o nás

Seznamte se s námi!

Žáci mají u nás možnost absolvovat odbornou praxi a získat první zkušenosti s budoucím povoláním a pracovním prostředím.

Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně termíny plánovaných akcí a uzávěrky přihlášek.

 

Poznejte nás osobně!

23. veletrh pracovních příležitostí při ZČU

Datum: 21.03.2018

Čas: 10:00 - 16:00 hodin

Místo: ZČU v budovách FEL, FST, Univerzitní knihovně a budově FAV v kampusu na Borech, Plzni

Poznejte nás osobně na 23. veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Cílem této akce je navázání kontaktu a spolupráce zájemci o práci či změnu zaměstnání, ale také i pro studenty a absolventy, kteří mají zájem o technické vzdělání, a pro zájemce o brigády. Využijte této akce nastartovat první kroky pro Vaši kariéru a přijďte s námi navázat první kontakt! Těšíme se na Vás!

 

 

Máte nějaké dotazy?

V našem FAQ odpovídáme na často kladené dotazy, také o školení a žádostech. Pro dotazy týkající se praxe můžete také kontaktovat:

Ulipová Věra

Personální péče a nábor, vzdělávání

Tel: +420 374 611 272