Praktická výuka v Kermi Perfektní start pro Vaši kariéru

Ideální podmínky

Prostřednictvím komplexní podpory a propracovaného systému vzdělávání nabízí Kermi nejlepší podmínky pro úspěšný start do profesního života. Mnozí, kteří začínali svou praxi
u nás, uspěli ve své další kariéře – např. jako vedoucí směny, oddělení nebo projektu.


Dobré vedení

Jako učeň i stážista můžete očekávat mladý, dynamický kolektiv, do kterého se sami rychle začleníte. Naši učni jsou proškoleni pod odborným dohledem mistra výcviku.

Praktická výuka

Učíte se v oboru obráběč kovů, zámečník, brusič, nástrojař, seřizovač, mechanik opravář, elektromechanik, lakýrník? Absolvujte praktickou výuku u nás! Při práci s nejmodernějším strojním zařízením získáte řadu cenných zkušeností. Ty nejlepší z vás po ukončení studia zaměstnáme.


Praxe

  • Praxe v průběhu školního roku v rámci odborného výcviku – žádost předejte na personální oddělení nejpozději do konce června daného roku, resp. na konci předcházejícího školního roku.
  • 14denní odborná praxe v rámci studia na střední škole – žádost podejte na začátku 2. pololetí školního roku.

       Na základě smlouvy mezi Kermi a danou školou navštěvuje student povinnou praxi v rámci studia.

  • Vysokoškoláci se zájmem o stáž -  žádají individuálně na personálním oddělení.


Stipendijní programy podporujeme u technicky zaměřených škol, se kterými máme podepsanou smlouvu o spolupráci a Stipendijní řád. Studenti se mohou ke stipendijnímu programu hlásit ve své škole do konce září příslušného školního roku.

Na základě školního prospěchu, docházky a doporučení školy si Kermi vybírá žáky/studenty do stipendijního programu. S výsledkem je žák/student seznámen a je s ním podepsána smlouva o stipendiu.

Váš profil Máte...

  • dobré známky
  • chuť se učit v praxi
  • ochotu podávat skvělý výkon
  • chuť potvrdit Vaši samostatnost
  • chuť pracovat v týmu
  • chuť převzít zodpovědnost

Zaujala Vás naše nabídka a máte zájem o praktickou výuku v Kermi? Těšíme se na Vaší online-přihlášku v našem portálu volných pracovních míst.

Více o nás

Seznamte se s námi!

Žáci mají u nás možnost absolvovat odbornou praxi a získat první zkušenosti s budoucím povoláním a pracovním prostředím.

Na našem profilu na Facebooku zobrazujeme pravidelně termíny plánovaných akcí a uzávěrky přihlášek.

 

Poznejte nás osobně!

na 6. ročníku akce Otevíráme dveře vzděláním

Datum: 01.11.2018

Čas: 10:00 - 16:00 hodin

Místo: v prostorách školy SPŠE a VOŠ v Plzni

Cílem této akce je navázání kontaktu studentů a absolventů s jednotlivými společnostmi z technického oboru, kde se zájemci mohou informovat o krátkodobé nebo dlouhodobé brigádě, možném trvalém pracovním poměru, stáži nebo účasti na zajímavém projektu. Využijte této akce nastartovat první kroky pro Vaši kariéru a přijďte s námi navázat první kontakt! Těšíme se na Vás!

 

 

Máte nějaké dotazy?

V našem FAQ odpovídáme na často kladené dotazy, také o školení a žádostech. Pro dotazy týkající se praxe můžete také kontaktovat:

Ulipová Věra

Personální péče a nábor, vzdělávání

Tel: +420 374 611 272

Řekli o nás z pohledu našich zaměstnanců

Slávka, odborná praxe & brigáda v Kermi

 

Po první zkušenosti v Kermi v rámci 14denní odborné praxe jsem zkusila i Kermi brigádu, přičemž letos jsem na brigádě v Kermi již pošesté a někdy přijdu i v průběhu roku. Za tu dobu jsem získala zkušenost s různými pracemi. Letos pracuji hodně v Excelu, což mě baví: vytvářet a vyhodnocovat grafy, dělat statistiky. Kromě práce s Excelem jsem získala také zkušenost např. s řízenou dokumentací, intranetem, SAP, produktivitou, výpomocí při vyplňování svářečských osvědčení, dodavatelských reklamacích, školení pracovníků, apod. To vše se za těch šest let všechno nahromadilo. To je právě na tom to, co mě baví, že člověk pozná od všeho něco.

Pro mě jako studentku je úžasný, že mi Kermi dalo možnost sem chodit na praxe a já tak mohu kombinovat školu s Kermi brigádou. Do budoucna přemýšlím o možné práci v Kermi a práci trenéra v posilovně jako takového koníčka. Pro ty, co by měli zájem o brigádu v Kermi vzkazuji jen jediné, nezaleknout se a zkusit si ji!

zobrazit celý rozhovor

 

 

Milan, odborná praxe & brigáda v Kermi

V letošním roce jsem podstoupil 14denní odbornou praxi a v srpnu ještě letní brigádu Kermi v úseku TTE (tzn. na konstrukci). V rámci letních brigád jsem v Kermi letos již třetím rokem. Vodborné praxi mi byla svěřena činnost zakreslování součástek v programu Inventor a zakládání je do SAP a Excelu. V Kermi se mi líbilo a kolektiv byl dobrý. To byl také důvod, proč jsem nikde jinde brigádu nehledal. Odborná praxe v Kermi mi poskytla reálnou ukázku práce na konstrukci a nové nabité znalosti o výkresech a jejich zpracování. Celkově mě bavilo se seznamovat s novými věcmi a řešením problémů.

Praxi a brigádu v Kermi mohu ohodnit pouze pozitivně a určitě bych je doporučil svým spolužákům a kamarádům. Brigáda i odborná praxe na kostrukci mi dali hodně. Jen za dva týdny jsem se naučil víc než ve škole, kde sice mám mechatroniku propojenou se strojírenstvím, ale na škole se učíme od všeho jen trošku. Za tu dobu, co jsem byl v Kermi jsem se toho celkově toho naučil a dozvěděl mnoho. Nevím zatím, kde bych mohl v budoucnu pracovat, ale mohlo by to být klidně v Kermi z důvodu dobrého kolektivu a nabídky práce.

zobrazit celý rozhovor