Řidič VZV, obsluha VZV (m/ž) Hledáme řidiče VZV, obsluhu VZV

Naši zákazníci nás oceňují jako předního evropského výrobce radiátorů a sprchových koutů. Top kvalita je slovo, které nás vystihuje. Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury.

Náplň práce:

  • zaskladnění a vyskladnění materiálu
  • převážení materiálu VZV, nakládka a vykládka zboží
  • práce v systému SAP
  • kontrola kvality a identifikace materiálu
  • práce s načítacím terminálem

Požadujeme:

  • SOU, SŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici podmínkou
  • neplatný průkaz VZV obnovíme
  • znalost práce na PC – zkušenosti se SAP velkou výhodou
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 15.000,00 Kč
  • letní a vánoční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelné roční navyšování mezd
  • příspěvek na dopravu až 5.400,00 Kč/měsíc
  • penzijní připojištění až 12.000,00 Kč ročně
  • stravenky v hodnotě 80,00 Kč
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
  • výhodné tafiry T-Mobile
  • odměny k životním i pracovním jubileím
  • očkování proti chřipce, vitamíny

Pokud máte zájem o danou pracovní pozici, můžete nás kontaktovat:

  • dostavte se v úterý nebo čtvrtek od 8:00 do 10:00 hod. na personální oddělení společnosti Kermi s. r. o. Stříbro
  • kontaktujte p. Ulipovou, tel. 374 611 272, e-mail: Ulipova.Vera@kermi.cz

Kermi s.r.o.

Dukelská 1427
349 01 Stříbro

www.kermi.cz