Smyslem existence a posláním Kermi s.r.o. je již více jak 20 let: „Vytvářet základní předpoklady trvalého úspěchu na trhu = kvalita, dodací termíny a náklady.“

Kermi s.r.o., se sídlem ve městě Stříbře, je výrobní závod, který byl založen v roce 1996, a od jeho vzniku jej neustále rozšiřujeme a rozvíjíme na základě naší vize a strategie.

Jsme součástí koncernu akciové společnosti Arbonia AG se sídlem v Arbonu ve Švýcarsku.

Koncern se skládá v současné době z 3 divizí. Náš výrobní závod patří do divize technika budov, která je největší divizí Arbonia AG a je vedoucím evropským prodejcem radiátorů, plošného vytápění, chlazení a sprchových koutů. Tyto produkty jsou uváděny na trh pod značkami Kermi, Arbonia, Prolux. Centrála divize technika budov se nachází v Kermi GmbH Plattling, Německo. Společnost Kermi GmbH je současně mateřskou společností Kermi s.r.o.

Kermi s.r.o., je podle počtu výrobních zaměstnanců největším výrobním závodem v divizi a druhým největším v celém koncernu Arbonia AG. Dlouhodobě zaměstnáváme přibližně 800 zaměstnanců.

Máme vysoce kvalitní výrobky, pokročilou výrobní technologii, motivované zaměstnance a jasně stanované cíle: nalézt maximální soulad novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti.

Do našeho výrobního spektra patří především výroba prémiových designových radiátorů, trubkových radiátorů, topných stěn, konvektorů a od roku 2012 rodina registrových radiátorů. Většina vyráběných radiátorů je vyráběna dle objednávky zákazníka.

Nikoli náhodou jsme již dvakrát byli oceněni Národní cenou kvality České republiky, a to v letech 2011 a 2015.

Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury. Otevřeně se hlásíme ke 3-stupňovému systému prodeje. Usilujeme o partnerskou komunikaci, rozsáhlou informovanost a účinnou podporu prodeje.

Zjistěte více o...

... naší historii Kermi s.r.o.

... našich možnostech kariérního růstu

... kanálech na sociálních sítích

Follow Kermi

... termínech našich veletrhů

... termínech našich veletrhů

Ein Unternehmen der Arbonia Gruppe.