inside

Kermi, to je kompetentnost. Vnitřní klima a sprchové kouty. Společnost Kermi dodává obojí s mimořádnou kompetentností. A to již téměř šest desetiletí. S průkopnickými řešeními a vynalézavostí.

Jako společnost koncernu Arbonia AG a mezinárodně zaměřený výrobce dnes patříme k předním evropským dodavatelům, jak v oboru vytápění, tak také sanity. S přibližně 1300 zaměstnanci v hlavním sídle v Dolním Bavorsku, dvěma výrobními pobočkami a aktivitou na mezinárodních trzích. Máme vysoce kvalitní výrobky, pokročilou výrobní technologii, motivované zaměstnance a jasně stanované cíle: nalézt maximální soulad novátorských řešení, atraktivního designu, nejvyšší kvality, funkčnosti, komfortu a spolehlivosti.

Přicházíme se dvěma jedinečnými kompletními výrobními programy  pro zcela individuální příjemný pocit a komfort při sprchování, které lze přizpůsobit podle přání. Nikoli náhodou byly naše výrobky v uplynulých letech mnohokrát vyznamenány významnými cenami za design a renomovanými oceněními - a to i našimi odbornými partnery. Angažovanost, odpovědnost, důvěra a spolupráce – tyto hodnoty jsou ve společnosti Kermi odedávna podstatnou součástí firemní kultury. Otevřeně se hlásíme ke 3stupňovému systému prodeje. Usilujeme o partnerskou komunikaci, rozsáhlou informovanost a účinnou podporu prodeje.

Novinky

Zjistěte více o...

... naší historii Kermi s.r.o.

... možnostech vašeho kariérního růstu u nás

... nás na sociálních sítích

Follow Kermi

... termínech našich veletrhů

... termínech našich veletrhů