Fühl Dich wohl

Fühl Dich wohl. Kermi.

Doma, mezi svými čtyřmi stěnami. Přesně tam toužíme po pohodlí, důvěrnosti a bezpečí. Příjemné klima v místnosti přispívá rozhodujícím dílem k tomu, že se doma takto cítíme a můžeme si odpočinout.

Jak vzniká příjemné klima v místnosti? A lze pohodlí měřit? Tím se ve společnosti Kermi zabýváme už po desetiletí. Vše začalo radiátory a plošným vytápěním. Dnes se naše úsilí zaměřuje na optimální teplotu v obytných a pracovních místnostech. Pomocí komplexních řešení pro optimální teplotu a klima v místnostech novostaveb i rekonstruovaných staveb vytváříme útulné interiéry, kde se lze příjemně cítit po celý rok.

Zdravé klima v místnosti se dotýká více aspektů bydlení. Příjemný pocit je prožitek. Progresivní a ekologické výrobky značky Kermi poskytují jistotu, že jejich volba byla správná i z hlediska ochrany životního prostředí. Systém „Kermi x-optimiert“ dosahuje promyšlenou souhrou všech prvků optimální energetické účinnosti. A na vysoký standard kvality součástek a systémů Kermi je spolehnutí. Tento standard se dodržuje ve všech fázích od vývoje výrobků přes výrobu až po přísnou výstupní kontrolu. Spolupráce s odbornými partnery ze sféry obchodu i péče o zákazníky a množství nabízených služeb navíc poskytují dobrý pocit.

Novátorskými řešeními zajišťuje značka Kermi tepelný komfort v místnostech, čistý a čerstvý vzduch a maximální pohodlí v celém domě. Tak se doma budete cítit zaručeně příjemně!

Již téměř šest desetiletí vyvíjí a vyrábí firma Kermi ve svém hlavním sídle v Dolním Bavorsku systémy upravující prostorové klima a sprchový design. Dnes společnost Kermi patří v těchto segmentech k předním evropským výrobcům. Jako průkopník v oblasti hospodárnosti i ekologičnosti výrobků vytváří firma Kermi s přibližně 1 300 kvalifikovanými zaměstnanci stále nové standardy pro technologie, design i efektivitu.

Vše pro zdravé klima v místnosti

Ekologická výroba tepla. Dlouhodobá akumulace tepelné energie. Systematické ovládání vytápění. Efektivní rozvod tepla. Kontrolované větrání interiéru. To je novátorský a komplexní přínos systému „Kermi x-optimiert“.

Se systémem do budoucnosti

Útulné teplo a kontrolované větrání v obytných a pracovních místnostech přispívá k příjemnému pocitu člověka. Vytápění a větrání se při tom navzájem podmiňují. Novátorský systém „Kermi x-optimiert“ poskytuje jako progresivní technologie vytápění a větrání mnoho výhod.

Především je kladen důraz na systém, jehož jádrem je moderní energetický a komfortní management. Ten optimalizuje rozhraní, minimalizuje energetické ztráty na přechodu mezi systémovými komponentami a několikanásobně zvyšuje energetickou účinnost. Novátorský vícevrstvý zásobník x-buffer je optimálně přizpůsoben fungování a účinnosti tepelného čerpadla x-change. Přenos tepla má v rámci systému pevně definované místo. Větrání obytných místností zajišťuje čerstvý vzduch bez prachu a pylu, čímž se dosahuje nejvyšší možné kvality vzduchu v místnostech.

A idea systému sahá ještě dál. Záruka kompatibility a perfektního vzájemného přizpůsobení komponent znamená ještě vyšší jistotu. Jedinečný princip Plug & Heat od společnosti Kermi při instalaci propojí to, co patří k sobě. Intuitivní ovládání systému zjednodušuje optimální regulaci při každodenním použití.

Systém „Kermi x-optimiert“ řídí součinnost jednotlivých zón s ohledem na detail a potřebu:

Kermi System x-optimiert

Zvyšování energetické účinnosti

Energetická účinnost celého systému je důsledkem optimalizace komponent a jejich perfektní součinnosti. Každá komponenta je sama o sobě dimenzována na vysokou hospodárnost. Mnohonásobná optimalizace rozhraní mezi jednotlivými díly stupeň účinnosti celého systému ještě dále výrazně zvyšuje. To, že všechny komponenty pocházejí od jednoho dodavatele, znamená další zvýšení kvality a jistoty při projektování.

Všechny součásti systému „Kermi x-optimiert“ byly vyvinuty přímo ve společnosti Kermi nebo za jejího vedení, jsou v souladu s nejnovějším stavem technologie a byly podrobeny nejpřísnějším zkouškám. Název „x-optimiert“ tak označuje x-násobný příslib x-násobného výkonu.

Komplexní sortiment pro Vaše pohodlí

Celek je více než součet jednotlivých částí. Zejména tehdy, pokud je každý díl výkonný, spolehlivě funguje, je vysoce kvalitní a splňuje současné nároky na design.

Ve společnosti Kermi se s ničím menším pro vás nespokojíme.

Jedna kontaktní osoba pro jeden systém

Každá stavba má jiné rámcové podmínky a požadavky. S Kermi máte po boku kompetentního partnera pro optimální vytápění a prostorové klima v obytných místnostech. Díky integrovaným řešením od jednoho dodavatele je zaručeno jak příjemné prostředí a komfort, tak efektivita a úspory energií. I při složité dispozici ve staré zástavbě přinášejí vytápěcí a klimatizační systémy od Kermi značné výhody. Jejich komponenty přinášejí maximální efektivitu a inovace i při energetické rekonstrukci stávající zástavby.

Funkčnost v kombinaci s atraktivním designem

Funkčnost a design tvoří u Kermi odedávna jednotu. Při vývoji všech produktů každodenně usilujeme o spojení obojího na nejvyšší úrovni. Výsledkem jsou vyznamenání a ocenění novátorských technologických řešení a designu produktů. Díky tomu se lze na kvalitu, funkčnost a design značkových výrobků a systémů Kermi opravdu spolehnout.

 

Váš silný partner pro teplo od roku 1960

Již téměř šest desetiletí je společnost Kermi specialistou na přenos tepla. Díky široké nabídce radiátorů a systémů pro plošné temperování jsme vždy dosahovali nejlepších výsledků co do energetické účinnosti, ekologie tak i designu. Vývoj jedinečné a novátorské technologie x2deskovými otopnými tělesy therm-x2 vytvořil standard, který díky patentovanému principu fungování vždy dosahuje maximálních výkonů co se týče energetické účinnosti a komfortu. Díky mimořádně širokému sortimentu systémů plošného vytápění/ chlazení x-net nestojí velkoplošnému přenosu tepla s vysokým podílem sálavého tepla nic v cestě. Výběr koupelnových i interiérových otopných těles je široký. Konvektory jsou mimořádně výkonná speciální řešení pro místnosti s velkými okenními plochami, v nichž rychle vytvoří útulné teplo. Topné stěny zaujmou vysokým podílem příjemného sálavého tepla. Estetický vzhled trubkového radiátorů Kermi Decor nabízí zcela nové možnosti v utváření obytného prostoru. A individuální ztvárnění a kvalitní zpracování činí z designových radiátorů Kermi atraktivní dekorační prvky v koupelně i v obytných místnostech. Jejich design lze vkusně označit jako moderní a architektonické řešení. Mnoho modelů bylo vyznamenáno renomovanými oceněními za design.