Nová antikorozní ochranná vrstva Nejlépe chrání a vypadá dobře.

V místech, kde stříká voda, ve sprchách nebo na toaletách, vedle pisoárů, ve veřejných a soukromých prostorách, stejně tak jako v mnoha soukromých a průmyslových budovách, jsou kromě ochrany proti korozi kladeny zvláštní požadavky také na vzhled a strukturu povrchové úpravy.

Pokud požadují radiátory zvýšenou ochranou proti stříkající vodě a/nebo vlhkosti z důvodu jejich místa použití, povrchová úprava podle DIN 55 900 nestačí. Nová antikorozní ochranná vrstva Kermi nabízí cenově výhodnou alternativu pro optimální ochranu proti korozi při vysokých nárocích na optiku a haptiku. Speciální vrstva je nanesena přímo na radiátor a následně zušlechtěna vysoce kvalitním práškovým lakováním.

Kermi antikorozní ochranná vrstva: bod po bodu lepší:

  • obzvláště odolná vrstva chrání radiátor neviditelně před korozí
  • možnost lakování v libovolném barevném odstínu, ve vysoké kvalitě značky Kermi
  • dostupný pro kompletní sortiment Kermi: deskové otopné těleso, designový radiátor, topné stěny a konvektory.

Oblasti nasazení

Nová antikorozní ochranná vrstva značky Kermi: ideální všude tam, kde jsou radiátory vystaveny zvýšené vlhkosti vzduchu: například v místech u toalet a pisoárů, kde stříká voda, v soukromých lázních nebo přímo nad nebo vedle vany, přímo vedle Walk-In sprchových koutů nebo v umývárnách a šatnách podniků nebo veřejných zařízeních.